• UA
  • RU
  • EN

"Горячая линия"

Инспекции

 

+38 044 463-72-50

 

открыта для обращения

по любому вопросу

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2018 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

 

 

 

 

29.05.2015

Порядок опрацювання документів, представлених кандидатом на підтвердження кваліфікації в Державній кваліфікаційній комісії, надісланих електронною поштою

(вводиться в дію у тестовому режимі  з 11.11.2016)

Порядок опрацювання документів, представлених кандидатом на підтвердження кваліфікації в Державній кваліфікаційній комісії, надісланих електронною поштою (далі – Порядок) поширюється на Державні кваліфікаційні комісії (далі – ДКК) за напрямками підтвердження кваліфікації судноводіїв, суднових механіків, суднових електромеханіків, суднових рефрижераторних механіків, суднових радіоспеціалістів та членів суднової команди в Одеській, Ізмаїльській, Миколаївській, Маріупольській, Херсонській регіональних філіях Інспекції (далі – РФ) та м. Києві (за винятком членів суднової команди).

Цей порядок не поширюється на осіб командного складу суден для присвоєння чергового звання та присвоєння першого звання особи командного складу.

Розгляду та аналізу підлягають якісні (розбірливі) чорно-білі або кольорові скановані копії документів кандидата скріплені в один файл в форматі PDF (300 dpi відтінки сірого або кольорові). Послідовність сканованих копій документів зазначена в заяві (додаток 1).

Кандидати, які бажають підтвердити кваліфікацію в ДКК надсилають скановані копії документів на електронну адресу:

Електронна справа зберігається у вигляді файла, надісланого заявником, якому надається назва «Name-Pr», де Name – прізвище заявника англійською,   Pr – номер правила Конвенції ПДНВ, за яким підтверджується кваліфікація.

Здобувач надсилає підписану заяву (додаток 1), документ про оплату за підтвердження кваліфікації (додаток 2) та всі необхідні документи на електронну скриньку для електронної подачі документів моряків відповідної РФ (сектор київських ДКК) у сканованому вигляді та заповнює реєстраційну анкету. Заповнена реєстраційна анкета надсилається в форматі Word та PDF, остання додатково містить дату та особистий підпис кандидата (додаток 3).

Відповідальна особа РФ (сектора київських ДКК) здійснює попередній розгляд заяви, документа про оплату за підтвердження кваліфікації, заповненої анкети та наданих сканованих документів та, у разі відсутності зауважень, здійснює реєстрацією заяви в автоматизованій системі реєстрації та перевірки документів моряків України. За правильність внесених даних у анкету відповідальність несе сам здобувач. Після позитивної відповіді від єдиного Державного реєстру документів моряків щодо легітимності документів, відповідальна особа РФ (сектора київських ДКК) надсилає на електронну пошту кандидата його реєстраційні дані та контактні номери телефонів для подальшого запису кандидата на засідання ДКК.

Не пізніше ніж за 2 дні до визначеної дати засідання ДКК кандидат повинен пред’явити відповідальній особі РФ (сектора київських ДКК) або секретарю відповідної ДКК оригінал заяви, документа про оплату за підтвердження кваліфікації, реєстраційну анкету та всі попередньо надіслані документи. Наявність у кандидата роздрукованих копій усіх раніше надісланих сканованих копій – обов’язкова. Якщо здобувач не звернувся до РФ у зазначений термін запис на ДКК анулюється.

У разі відхилення розгляду документів кандидата відповідальна особа РФ (сектора київських ДКК) в електронному вигляді на електронну адресу кандидата надсилає причину відхилення розгляду.

Кандидат протягом 30 днів має право додатково надіслати документи, стосовно яких здійснено відхилення розгляду.

У разі розбіжностей між оригіналами та сканованими копіями наданих документів або надання кандидатом недостовірної інформації, процедура розгляду особової справи кандидата припиняється. Наступний розгляд документів цього заявника здійснюється не раніше трьох місяців з дня відхилення розгляду.

 

Додаток 1 (Заяви)

 

Додаток 2 (Документи про оплату)

 

 

 

 

 

Додаток 3 (Раєстраційні документи)