• UA
  • RU
  • EN

"Гаряча лінія" Інспекції
+38 (044) 463-72-50
відкрита для звернень з будь-яких питань

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2018 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

 

 

 

 

06.02.2017

Україна поінформувала Підкомітет з людського фактору, підготовки та несення вахти Міжнародної морської організації (ІМО) про недійсність документів, які видаються морякам на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

«Будь-які документи (як кваліфікаційні, так і посвідчення особи моряка), що видані після 15 липня 2014 року т.зв. «капітанами морських портів» на тимчасово окупованій території АРК та м. Севастополь є недійсними, не створюють жодних правових наслідків та, по своїй суті, мають вважатися підробленими», - йдеться в інформаційному документі, внесеному українською стороною на розгляд Підкомітету.

Також українська делегація окремо привернула увагу членів ІМО, що процедури оформлення та видачі кваліфікаційних документів моряків та посвідчень особи моряка легітимними органами української сторони (морські порти Ізмаїл, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Херсон, Чорноморськ) залишаються чинними.

За результатами розгляду Підкомітет ІМО взяв до відома викладену українською стороною інформацію стосовно невизнання документів моряків, які видаються на тимчасово окупованій території АРК.

Як відомо, статтею 9 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» визначено, що будь-які органи, їх посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їх діяльність вважаються незаконними, якщо ці органи або особи створені, обрані чи призначені у порядку, не передбаченому законом, а також будь-який акт (рішення, документ), виданий такими органами та/або особами, є недійсним і не створює правових наслідків. Відповідно до наказу Міністерства інфраструктури від 16.06.2014 р. «Про закриття морських портів» закрито морські порти Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта та Євпаторія, а всі документи, видані капітанами морських портів з 15 липня 2014 року, є незаконними.

За інформацією Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії  http://uk.mfa.gov.ua/