• UA
  • RU
  • EN

"Гаряча лінія" Інспекції
+38 (044) 463-72-50
відкрита для звернень з будь-яких питань

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2018 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

 

 

 

 

06.12.2016

До УВАГИ кандидатів, які бажають підтвердити кваліфікацію в Державній кваліфікаційній комісії

Інспекція з питань підготовки та дипломування моряків (далі – Інспекція) з 07.12.2016 починає прийом документів, представлених кандидатом на підтвердження кваліфікації в Державній кваліфікаційній комісії (далі – ДКК), надісланих тільки електронною поштою (не поширюється на осіб командного складу суден для присвоєння чергового звання та присвоєння першого звання особи командного складу).

Вимога поширюється на ДКК за напрямками підтвердження кваліфікації судноводіїв, суднових механіків, суднових електромеханіків, суднових рефрижераторних механіків, суднових радіоспеціалістів та членів суднової команди в Одеській, Ізмаїльській, Миколаївській, Маріупольській, Херсонській регіональних філіях Інспекції та м. Києві (за винятком членів суднової команди).

Інформація щодо Порядку опрацювання документів, представлених кандидатом на підтвердження кваліфікації в Державній кваліфікаційній комісії, надісланих електронною поштою, розміщена на офіційному сайті Інспекції http://itcs.org.ua в розділі «Інформація для моряків».

Інспекція звернулася з проханням до керівників навчально-тренажерних закладів та крюїнгів посприяти у наданні консультативної допомоги та передачі електронною поштою до Інспекції усіх необхідних документів для підтвердження кваліфікації в ДКК за відповідним напрямком.