• UA
  • RU
  • EN

"Гаряча лінія" Інспекції
+38 (044) 463-72-50
відкрита для звернень з будь-яких питань

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2018 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

 

 

 

 

23.05.2016

До уваги капітанів та старших помічників капітанів!

Стосовно необхідності надання свідоцтв про підготовку з надання першої медичної допомоги капітанами та старшими помічниками капітанів.

Стосовно необхідності надання свідоцтв про підготовку з надання першої медичної допомоги капітанами та старшими помічниками капітанів звертаємо увагу на Таблицю А-ІІ/2 Кодексу ПДНВ, функція «Управління операціями судна та піклування про людей на судні на рівні управління», яка  містить розділ «Організація та керівництво наданням медичної допомоги на судні». Виходячи з цього, капітани та старші помічники капітанів повинні мати належні знання стосовно надання медичної допомоги. Враховуючи, що в Інспекції немає документальних доказів того, що підготовка з медичного догляду на судні містить у собі всі вимоги підготовки з надання першої медичної допомоги, слід вважати, що капітани та старші помічники капітанів, які мають свідоцтва про підготовку з медичного догляду на судні, повинні мати також свідоцтва про підготовку з надання першої медичної допомоги.

Як документальний доказ обов’язкової підготовки відповідно до правила VI/4 Конвенції ПДНВ Інспекція прийматиме також єдиний документ – Свідоцтво про підготовку з надання першої медичної допомоги та медичного догляду на судні.