• UA
  • RU
  • EN

"Гаряча лінія" Інспекції
+38 (044) 463-72-50
відкрита для звернень з будь-яких питань

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2018 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

 

 

 

 

26.07.2013

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Наказом Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків від 25 липня 2013 р. розпочато внутрішні поглиблені комплексні перевірки дотримання вимог чинного законодавства при роботі державних кваліфікаційних комісій відповідно до затвердженого графіку. Зокрема, перевірка державних кваліфікаційних комісій Одеської регіональної філії буде проводитись у термін з 30 липня по 9 серпня 2013 р.

У зв’язку з викладеним повідомляємо, що тимчасово, з 30 липня до 9 серпня 2013 р. включно, призупиняється прийом документів для підтвердження кваліфікації моряків в державних кваліфікаційних комісіях Одеської регіональної філії Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків.
Морякам, які бажають скласти іспити в державних кваліфікаційних комісіях у вказаний період, пропонуємо звертатись до інших філій Інспекції у містах Ізмаїл, Маріуполь, Миколаїв, Севастополь (адреси філій див. на офіційному сайті Інспекції).

Моряки, які подали документи до 30 липня 2013 р. для складання іспитів в державних кваліфікаційних комісіях Одеської регіональної філії, проходитимуть процедуру підтвердження кваліфікації відповідно до раніше затвердженого графіку проведення державних кваліфікаційних комісій.

Додаткову інформацію можна одержати за телефоном «гарячої лінії» Інспекції (044) 463-72-50.