• UA
  • RU
  • EN

"Гаряча лінія" Інспекції
+38 (044) 463-72-50
відкрита для звернень з будь-яких питань

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2018 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

 

 

 

 

27.04.2016

Мінінфраструктури продовжує сприяти підвищенню ефективності системи дипломування моряків України

Після суттєвого спрощення вимог до дипломування моряків відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України від 01.02.2016 № 39 настає час інших організаційних заходів.

Так, з метою задоволення потреб моряків Херсонського регіону, враховуючи потужну навчальну базу вищих, професійних та навчально-тренажерних закладів, які здійснюють підготовку моряків, серед яких найбільшою та найавторитетнішою в регіоні є Херсонська державна морська академія, найближчим часом відкриється Херсонська регіональна філія Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків. В державних кваліфікаційних комісіях Херсонської регіональної філії моряки зможуть отримати звання судноводіїв, суднових механіків, суднових електромеханіків, радіоспеціалістів, а також підтвердити кваліфікацію матросів, мотористів та суднових електриків. Здійснюються останні заходи щодо відбору кваліфікованих фахівців для роботи в комісіях, а також щодо розміщення філії.

Крім того, починаючи з червня 2016 року змінює своє розташування Одеська регіональна філія Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків. У нових щойно відремонтованих приміщеннях, оснащених новою комп’ютерною технікою, класами для тестування, моряки зможуть набагато швидше проходити підтвердження кваліфікації в державних кваліфікаційних комісіях.

Найближчим часом очікується також впровадження відкритого для усіх користувачів дистанційного онлайн-інформування про статус дипломів, підтверджень дипломів, свідоцтв фахівця усіх моряків України. Цим продовжується своєчасне впровадження обов’язкових вимог Манільських поправок (2010 року) до Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року.

Інформація з офіційного сайту Міністерства інфраструктури України