• UA
  • RU
  • EN

"Гаряча лінія" Інспекції
+38 (044) 463-72-50
відкрита для звернень з будь-яких питань

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2018 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

 

 

 

 

29.10.2013

ПРЕС-РЕЛІЗ
щодо проведення семінару-наради на тему:
«Профілактика правопорушень у системі підготовки та дипломування моряків»

З метою запобігання виникненню корупційних правопорушень Інспекцією з питань підготовки та дипломування моряків 28 жовтня 2013 року в м. Києві було проведено семінар-нараду за участю директорів Севастопольської, Одеської та Ізмаїльської та представників Миколаївської та Маріупольської регіональних філій Інспекції на тему: «Профілактика правопорушень у системі підготовки та дипломування моряків».

Учасникам семінару-наради були роз’яснені норми Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також наголошено, що суворе дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» є запорукою протидії корупції у системі підготовки та дипломування моряків.

На семінарі-нараді були доведені Методичні рекомендації Міністерства юстиції України «Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування» від 16.10.2013 р., а саме: «Поради особі, уповноваженій на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»:

1. «Станьте прикладом нетерпимості до проявів корупції. Своєю поведінкою давайте оточуючим зрозуміти, що не тільки не будете самі приймати участь у корупційних діяннях, але й не будете приховувати таких діянь своїх колег.

2. Рішуче припиняйте спроби втягнути Вас у корупційні діяння. Негайно повідомляйте про такі спроби керівництву.

3. Якщо у Вас з’являється відчуття, що Вас хочуть попросити про послугу, яка суперечить Вашим обов’язкам, залучіть будь-якого зі своїх колег у якості свідка.

4. Працюйте так, щоб Вашу роботу можна було в будь-який момент перевірити.

5. Чітко відокремлюйте службову діяльність від свого приватного життя. Перевіряйте, чи немає конфлікту інтересів між Вашими службовими обов’язками та приватними інтересами».