• UA
  • RU
  • EN

Hotline of the Inspectorate

 

+38 044 463-72-50

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2019 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

Положення про проведення антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Алгоритм антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

 

 

 

 

 

22.11.2012

До відома навчально-тренажерних закладів, що здійснюють підготовку моряків.

Відповідно до Змін до Положення про огляд підприємств, організацій та установ, що проводять підготовку моряків, затверджених наказом Міністерства інфраструктури України від 01 жовтня 2012 року № 579, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  02 листопада 2012 року за № 1842/22154, огляд навчально-тренажерних закладів (далі – НТЗ) здійснюється Державною інспекцією України з безпеки на морському та річковому транспорті на підставі заявок.

Зазначений наказ набрав чинності з дня його офіційного опублікування (Офіційний вісник України № 85 від 16 листопада 2012 року).

Огляду та внесенню до переліку НТЗ підлягають лише такі НТЗ, які зареєстровані як суб'єкти господарювання в Україні і мають систему управління якістю у сфері підготовки моряків відповідно до розділу А-I/8 додатка до Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, сертифіковану органом із сертифікації, призначеним відповідно до чинного законодавства України  на виконання робіт із сертифікації систем управління якістю (пункт 1.5. вищезазначеного наказу).

Звертаємо особливу увагу на пункт 3.2  Положення у зміненій редакції, яким встановлюється перелік документів, що додаються до заявки про огляд, а також вимоги до них.