• UA
  • RU
  • EN

Hotline of the Inspectorate

 

+38 044 463-72-50

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2019 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

Положення про проведення антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Алгоритм антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

 

 

 

 

 

12.04.2018

До ХДМА прибула група аудиторів Європейського агентства з морської безпеки (EMSA)

До Херсонської державної морської академії 12 квітня 2018 року з метою  перевірки відповідності системи освіти, підготовки, медичних стандартів та дипломування моряків вимогамSTCW прибула група аудиторів Європейського агентства з морської безпеки (EMSA), до складу якої увійшли Хевія Родригес Антоніо (голова комісії)  та Анджей Батицькі.

  Аудитори прибули у супроводі: Кудлінського Сергія Петровича – в.о. начальника Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків, Лавриненка Володимира Юліановича – провідного фахівця групи євроінтеграції міжнародного відділу ДУ «Держгідрографія», Моргуненка Сергія Олександровича – заступника завідувача відділу управління якістю Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків та Кондаловського  Віктора Францевича – головного спеціаліста Відділу державного контролю та нагляду за безпекою на водному транспорті Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки.

  EMSA проводить плановий аудит української системи освіти на предмет виконання вимог Директиви 2008/106/ЕС та Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року з поправками (STCW).

  Колектив Херсонської державної морської академії  докладатиме максимум зусиль, щоб гідно представити систему підготовки фахівців у найстарішому морському навчальному закладі України.

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

http://kma.ks.ua