• UA
  • RU
  • EN

Hotline of the Inspectorate

 

+38 044 463-72-50

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2019 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

Положення про проведення антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Алгоритм антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

 

 

 

 

 

18.04.2018

Інспекційна місія представників EMSA в НУ «ОМА»

  17 квітня до Національного університету «Одеська морська академія» прибули інспектори Європейського агентства з морської безпеки (EMSA), які проводять в Україні чергову (планову) перевірку національної системи освіти, підготовки та дипломування моряків, медичних стандартів на предмет виконання вимог Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, з поправками (ПДНВ), та Директиви 2008/106/ЕС Європейського Парламенту та Ради від 19.11.08 про мінімальний рівень підготовки моряків.

    До складу групи інспекторів  увійшли Хевія Родрігес Антоніо (голова комісії)  та Андржей Батицкі, які прибули у супроводі: Басюка Олександра Григоровича – директора Департаменту реформування та функціонування морського та річкового транспорту, Кудлінського Сергія Петровича – в.о. начальника Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків, Моргуненка Сергія Олександровича – заступника завідувача відділу управління якістю Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків, Лавриненка Володимира Юліановича – провідного фахівця групи євроінтеграції міжнародного відділу ДУ «Держгідрографія», Баланюка Сергія Васильовича – завідуючого сектору ДКК Одеської регіональної філії ІПДМ.

    Головною метою  EMSA є підтвердження відповідності національної системи освіти, підготовки, медичних стандартів та дипломування моряків в Україні  вимогам ПДНВ. Європейське агентство з морської безпеки (EMSA) оцінює національні системи освіти від імені держав-членів ЄС навіть у країнах, які не входять до Європейського Союзу.

    НУ «ОМА» ще раз підтверджує відповідність вимогам Міжнародній конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, з поправками, в галузі морської освіти.

 

 

 

 

 

 

Джерело: http://www.onma.edu.ua