• UA
  • RU
  • EN

Hotline of the Inspectorate

 

+38 044 463-72-50

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2019 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

Положення про проведення антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Алгоритм антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

 

 

 

 

 

03.08.2012

Інспекцією з питань підготовки та дипломування моряків спільно з Київською державною академією водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного при підтримці Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті 02.08.2012 в м. Києві було проведено нараду за участю уповноважених представників навчально-тренажерних закладів щодо реалізації вимог Манільських поправок до Кодексу з підготовки та дипломування моряків та несення вахти (розробка проектів типових програм спеціальної та спеціалізованої підготовки моряків).

На нараді виступили представники навчально-тренажерних закладів щодо розроблених проектів типових програм спеціальної та спеціалізованої підготовки, було здійснено огляд стану надходження вказаних проектів , розглянуто пропозиції щодо їх подальшого опрацювання.

На нараді було прийнято рішення:

Підтримати пропозицію учасників наради щодо взаємного рецензування (доопрацювання) проектів типових програм спеціальної та спеціалізованої підготовки висококваліфікованими фахівцями з числа працівників навчально-тренажерних закладів – учасників розробки проектів.

Доопрацьовані проекти типових програм спеціальної та спеціалізованої підготовки у термін до 1 вересня 2012 року надіслати до Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків для аналізу щодо їх відповідності вимогам Конвенції ПДНВ.

Взяти до уваги пропозицію директора ТОВ «Навчальний центр фахівців морського транспорту» Халупенка В.А. щодо корегування методичних рекомендацій з розробки планів і програм спеціальної та спеціалізованої підготовки моряків.

Оскільки деякі навчально-тренажерні заклади не подали свої проекти, було вирішено звернутись до вказаних закладів з проханням терміново надіслати названі програми.

Кінцевим терміном закінчення опрацювання проектів типових програм спеціальної та спеціалізованої підготовки моряків для подання до Морської адміністрації України залишається 1 жовтня 2012 року.