• UA
  • RU
  • EN

"Горячая линия"

Инспекции

 

+38 044 463-72-50

 

открыта для обращения

по любому вопросу

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2019 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

Положення про проведення антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Алгоритм антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

 

 

 

 

 

01.06.2018

Інспекція проводить 25 та 26 червня 2018 семінар для інструкторів-викладачів навчально-тренажерних закладів, що здійснюють медичну підготовку моряків.

    З метою підвищення поінформованості та ознайомлення інструкторів-викладачів навчально-тренажерних закладів (далі – НТЗ), що здійснюють медичну підготовку моряків Інспекція планує провести 25 та 26 червня 2018 семінар. На семінарі всі учасники зможуть ознайомитись з сучасною, корисною інформацією відповідно до вимог Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, з поправками (далі - Конвенція ПДНВ), національних нормативних документів з медичної підготовки, модельних курсів IMO 1.13, 1.14 та 1.15, Міжнародного керівництва по судновій медицині, Міжнародних санітарних правил та інших нормативних документів. Оновити та підвищити знання з питань проведення курсів підготовки для членів екіпажів суден за напрямами: «Ознайомлення, початкова підготовка та інструктаж з питань безпеки для всіх моряків» у частині підготовки з елементарної медичної допомоги, «Надання першої медичної допомоги» та/або «Медичний догляд на борту судна».

В ході семінару, зокрема іншого, будуть висвітлюватися наступні теми: аналіз нещасних випадків або захворювань на борту судна, методи та методика викладання, питання щодо професійного медичного догляду на суднах, аспекти психічного мікроклімату на судні та реабілітація моряків. Також, буде можливість поспілкуватися та поділитися досвідом стосовно проведення медичної підготовки в НТЗ.

На семінарі будуть представлені виступи та презентації від провідних медичних фахівців, викладачів, інструкторів НТЗ України, суднових лікарів та експертів суднової медицини з Одеського національного медичного університету, Українського науково-дослідного інституту транспорту МОЗ України, Асоціації суднової медицини, крюїнгових компаній, закладів охорони здоров’я, які проводять медичні огляди моряків та інших організацій.

На семінар запрошуються всі бажаючі фахівці, які приймають участь в медичній підготовці членів екіпажів суден, а також інші фахівці сфери суднової медицини. Учасники заходу будуть мати можливість поспілкуватися, попрацювати в групах та обговорити нагальні питання по темі семінару.

Семінар буде проводитися за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 23

Реєстрація учасників семінару – з 09:00, початок о 10:00.

За інформацією стосовно проведення зазначеного заходу, попередньої реєстрації учасників просимо звертатися за номером телефону 044-4636836 (Передільчук Оксана Володимирівна).

Якщо Ви плануєте прийняти участь, просимо проінформувати Інспекцію до 21.06.18 р. Це допоможе фахівцям більш якісно організувати проведення семінару.

Попередня реєстрація інструкторів є обов’язковою, заповніть будь ласка форму реєстрації.

Програма семінару буде розміщено на сайті Інспекції найближчим часом, після погодження всіх тем та доповідачів.