• UA
  • RU
  • EN

"Гаряча лінія" Інспекції
+38 (044) 463-72-50
відкрита для звернень з будь-яких питань

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2019 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

Положення про проведення антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Алгоритм антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

 

 

 

 

 

Державний реєстр документів моряків України

 

 

Тел./факс: +38 (044) 463 7795,

E-mail: srdskiev@registr.uct.ua

 

Державний реєстр постійно розвивається і якісно удосконалюється. У 2002 році була створена і зараз надійно функціонує автоматизована система єдиного державного реєстру документів моряків України. Ця система спрямована на забезпечення чіткої взаємодії реєстру, державних кваліфікаційних комісій і служб капітанів портів і дозволяє вести електронний облік на сучасному рівні всіх документів, видаваних морякам, робити перевірку документів на легітимність і практично цілком виключає можливість появи нелегітимних документів.

Такими мірами виконуються як національні, так і міжнародні сучасні вимоги в частині боротьби з підробними документами. Теоретично можуть з'являться нелигитмні документи. Фальшивомонетники завжди були і будуть. Однак раніше чи трохи пізніше в результаті перевірки документів державною кваліфікаційною комісією, або при запиті судноплавної чи крюїнгової компанії, чи портової влади будь-якої країни, цей документ обов'язково виявиться. В даний час практично всі організації, державні установи у світі зацікавлені в тім, щоб на морі працювали тільки моряки з законно отриманими документами. Особливо це актуально зараз, при серйозно зрослій небезпеці тероризму і введенням Кодексу ОСПС.