• UA
  • RU
  • EN

"Гаряча лінія" Інспекції
+38 (044) 463-72-50
відкрита для звернень з будь-яких питань

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2019 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

Положення про проведення антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Алгоритм антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

 

 

 

 

 

05.04.2018

   Інспекція проводить семінар для інструкторів-викладачів навчально-тренажерних закладів України, які проводять підготовку радіоспеціалістів ГМЗЛБ.

   Сьогодні, 05.04.18 р. в м. Одеса, Інспекція з питань підготовки та дипломування моряків проводить семінар для інструкторів-викладачів навчально-тренажерних закладів України, які проводять підготовку суднових радіоспеціалістів Глобальної морської системи зв’язку в разі лиха та забезпечення безпеки (далі - ГМЗЛБ). На семінар запрошені усі бажаючи, кого цікавлять питання підготовки радіоспеціалістів та суднового радіозв’язку.
     В семінарі приймають участь 35 учасників з наступних міст України: Одеса, Київ, Херсон, Миколаїв, Маріуполь, Ізмаїл та Чорноморськ. Серед присутніх, інструктора ГМЗЛБ тренажерних центрів та викладачі Національного університету «Одеська морська академія», Азовського морського інституту і Херсонської державної морської академії. Також на семінарі присутні представники наступних організацій: Державний морський рятувально-координаційний центр, Регістр судноплавства України, Дельта-лоцман. Враховуючи, що тема семінару спеціалізована та дуже актуальна на теперішній час, також приймають участь провідні фахівці галузі радіозв’язку, фахівці з ремонту суднового радіо обладнання, представник компанії з розробки тренажерного обладнання ГМЗЛБ, члені Державних кваліфікаційних комісій по радіозв’язку та інші зацікавлені.
     На семінарі будуть представлені доклади та виступи фахівців: Липинського В.М., Кошевого В.М., Ляшенко О.С., Ткачука Т.П., Безроднього Я.І., Михолапа В.Я., Копьонкіна В.А., Незавітіна С.Я., та інших бажаючих.
     Проведення відповідного заходу надасть можливість отримати нову та актуальну інформацію, щодо аспектів підготовки та дипломування операторів ГМЗЛБ згідно вимог Конвенції ПДНВ, організації радіозв’язку в Україні, останні вимоги та плани ITU та IMO, організація пошуку та порятунку (SAR), питань модернізації устаткування ГМЗЛБ на судах та його ремонт, нові тренажерні програми та обладнання та інші питання. Зокрема іншого, відповідний захід дає можливість познайомитись, поспілкуватися та обмінятися досвідом з практично усіма провідним інструкторами ГМЗЛБ в Україні та іншими провідним фахівцям радіозв’язку.