• UA
  • RU
  • EN

"Гаряча лінія" Інспекції
+38 (044) 463-72-50
відкрита для звернень з будь-яких питань

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2018 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

Положення про проведення антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Алгоритм антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

 

 

 

 

 

06.02.2017

З 30 січня по 3 лютого 2017 року керівництво Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків у складі української делегації взяло участь у роботі четвертої сесії Підкомітету з людського фактору, підготовки та несення вахти Міжнародної морської організації у м. Лондон Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

В ході роботи четвертої сесії булі розглянуті наступні питання:
«Ухвалення модельних курсів з підготовки моряків».
«Незаконна практика, пов’язана з видачею дипломів моряків».
«Керівництво з імплементації Манільських поправок 2010 року».
«Всебічний розгляд Міжнародної конвенції про стандарти підготовки, сертифікації персоналу риболовних суден та несення вахти 1995 року».
«Роль людського фактору».
«Перегляд Керівництва із запобігання втомленості моряків».
«Проект плану модернізації  Глобальної морської системи зв’язку під час лиха та забезпечення безпеки».
«Поправки до кодексу безпеки для суден, що використовують гази і інше паливо з низькою температурою займання (IGF) та розробка керівних принципів використання низько і легкозаймистих палив».
«Перегляд вимог до шляхів евакуації та маркування розташування обладнання в СОЛАС та пов’язаних з ним документах».
«Переглянуте правило ІІ-1/3-8 СОЛАС і відповідні керівні принципи (MSC.1/Circ.1175) для безпечної експлуатації швартових для всіх суден».
«Звіт за дворічний  період роботи та попередній Порядок денний 5-ої сесії Підкомітету (HTW5)».

За результатами роботи очікується прийняття нових обов’язкових та рекомендаційних документів Міжнародної морської організації та перегляд, внесення змін і доповнень у вже існуючі документи, що стосуються підготовки моряків та несення вахти.
Зокрема, очікується підвищення рівня розуміння причин та доводів держав-учасниць Міжнародної морської організації при формуванні стандартів підготовки моряків та несення вахти, врахування інтересів України при формуванні обов’язкових та рекомендаційних документів Міжнародної морської організації, сприяння ефективній імплементації вимог Манільських поправок до Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти та Кодексу з підготовки і дипломування моряків та несення вахти в національну систему підготовки і дипломування моряків, підвищення рівня узгодженості національних й міжнародних стандартів і програм підготовки моряків, підвищення рівня підготовки національних кадрів морської галузі шляхом імплементації нових міжнародних стандартів та модельних курсів у вітчизняні програми підготовки, підвищення конкурентної спроможності національних кадрів морської галузі на міжнародному рівні.