• UA
  • RU
  • EN

"Гаряча лінія" Інспекції
+38 (044) 463-72-50
відкрита для звернень з будь-яких питань

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2019 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

Положення про проведення антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Алгоритм антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

 

 

 

 

 

06.04.2018

Інспекція провела атестацію інструкторів по ГМЗЛБ

       5 та 6 квітня 2018 р. Інспекція з питань підготовки та дипломування моряків провела атестацію інструкторів, які проводять підготовку радіооператорів Глобальної морської системи зв’язку в разі лиха та забезпечення безпеки (ГМЗЛБ).

       Відповідно до вимог Правила І/6 Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, з поправками (Конвенція ПДНВ), кожна сторона Конвенції забезпечує, щоб інструктори мали належну кваліфікацію для конкретних видів та рівнів підготовки.
З метою виконання вимог Конвенції ПДНВ, щодо визначення кваліфікації інструкторів, які проводять підготовку радіооператорів ГМЗЛБ, Інспекцією проведена значна робота для якісної організації процесу атестації. Розроблено та затверджено теми і завдання для демонстрації інструкторами методів і засобів передачі знань та використання тренажерного обладнання ГМЗЛБ, а також перелік теоретичних питань з відповідного напрямку.
       Визначені провідні фахівці галузі радіозв’язку в Україні, в тому числі інструктори-викладачі, які зможуть оцінити вміння представлення и розуміння спеціальних задач курсу підготовки операторів ГМЗЛБ. Проведена їх атестація, та затверджений склад атестаційної комісії за напрямком «Підготовка та перевірка знань радіооператорів Глобальної морської системи зв’язку в разі лиха та забезпечення безпеки». До складу атестаційної комісії увійшли: Липинський В.М. (голова ДКК, радіоелектронік ГМЗЛБ 1 класу), голова комісії; Кошевий В.М. (д.т.н, професор, зав. кафедри «Морський радіозв’язок» НУ "Одеська Морська Академія", радіоелектронік ГМЗЛБ 1 класу "); Ляшенко О.С. (начальник РІС «Дельта-Лоцман» ДП АМПУ, оператор ГМЗЛБ); Шишкін О.В. (к.т.н., доцент кафедри «Морський радіозв’язок» НУ "Одеська Морська Академія радіоелектронік ГМЗЛБ 1 класу); Копьонкін В.А. (голова ДКК, радіоелектронік ГМЗЛБ 2 класу); Михолап В.Я. (інженер-електронік, радіоелектронік 1 класу).
        Під час атестації, всі інструктори: пройшли комп’ютерне тестування; зробили презентацію/доповідь за відповідною темою; виконали завдання, для демонстрації вміння використання тренажеру ГМЗЛБ; та надали відповіді з інших питань, що стосуються компетентності інструктора, який проводить підготовку радіооператорів ГМЗЛБ, як передбачено Правилами I/6, І/12 та IV/2 Конвенції ПДНВ, Регламенту радіозв’язку та національного законодавства.
Інструкторам, які успішно пройшли атестацію, буде видано Свідоцтво інструктора, якій може проводити підготовку моряків з напрямків "Оператор ГМЗЛБ з загальним дипломом" та "Оператор ГМЗЛБ з обмеженим дипломом" відповідно до вимог Правил IV/2 та I/12 Конвенції ПДНВ, а також розділів A-IV/2 та A-I/12 Кодексу з підготовки і дипломування моряків та несення вахти.
       Проведення атестації було повністю відкритим, тобто кожен бажаючий міг бути присутнім під час засідання комісії та спостерігати за процесом її проходження. Зокрема іншого, це дало змогу інструкторам з різних навчально-тренажерних закладів спостерігати за своїми колегами та їх вміннями.
       Про результати атестації інструкторів буде проінформовано Державна служба України з безпеки на транспорті, для врахуванні відповідної інформації при здійсненні оглядів Навчально-тренажерних закладів України.

       Інструкторами ГМЗЛБ окремо було відзначено про важливу та корисну інформацію, яку вони отримали під час Семінару, якій проводився Інспекцією. На ньому вони отримали інформацію з питань підготовки та дипломування операторів ГМЗЛБ, тренажерного обладнання, останніх вимог ITU та IMO, організації пошуку та порятунку в Україні та інші питання.