• UA
  • RU
  • EN

"Гаряча лінія" Інспекції
+38 (044) 463-72-50
відкрита для звернень з будь-яких питань

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2019 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

Положення про проведення антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Алгоритм антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

 

 

 

 

 

06.06.2018

    На закінчення свого візиту представники сінгапурської компанії Unix Line Pte Ltd в супроводі Першого заступника Голови ПРМТУ Олега Григорюка відвідали Одеський філіал Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків.

   

   Представників компанії цікавили питання сертифікації та дипломування українських моряків, особливо для роботи на танкерах-хімовозах.
    Представники ІПДМ детально ознайомили гостей з організацією роботи Інспекції - від процесу подачі моряками документів для проходження державної кваліфікаційної комісії до видачі документів, що підтверджують кваліфікацію моряків.

    Іноземні колеги поспілкувалися з інструкторами ГКК. Особливо зацікавила комп'ютерна система тестування моряків, яка проходить тестові випробування в Одеській філії. Представники сінгапурських судновласників особисто спробували пройти тестування і високого оцінили запропоновану систему.

     ПРМТУ висловлює подяку Одеському філіалу ІПДМ і особисто в.о. керівника Інспекції Сергію Кудлінскому за допомогу і сприяння в організації візиту.

Джерело: https://m.facebook.com/MTWTU