• UA
  • RU
  • EN

"Гаряча лінія" Інспекції
+38 (044) 463-72-50
відкрита для звернень з будь-яких питань

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Про всі відомі Вам факти хабарництва, корупційних та інших протиправних дій працівників Інспекції Ви можете повідомити за телефоном:

(044) 463-70-43

або надіслати письмове звернення за адресою:

04080, м. Київ, вул. Оленівська 25

або надіслати електроне звернення за адресою: anticor@itcs.org.ua

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Інспекції на 2018 рік

Антикорупційна програма Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Методологія оцінки корупційних ризиків

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків в Інспекції

Положення про проведення антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Алгоритм антикорупційної перевірки ділових партнерів Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

 

 

 

 

 

23.06.2018

25 червня – День моряка (Day of the Seafarer)

    Щороку 25 червня відзначається День моряка. Рішення про святкування прийняли у 2010 році під час конференції в м.Маніла, держави-члени Міжнародної морської організації, що входить до складу ООН, повністю визнаючи унікальний внесок, який моряки всього світу вносять до міжнародної морської торгівлі, світової економіки та громадянського суспільства в цілому прийняли відповідну резолюцію.
    У всьому світі понад півтора мільйони людей пов’язали свою професію з морською стихією. Серед них тисячі українських моряків, що працюють на світовому ринку.
Робота моряків не тільки романтична, сповнена пригод, але й неймовірно важка та небезпечна: море не завжди спокійне, а судна часто проходять через небезпечні ділянки. У 2017 та 2018 роках в галузі приділяли багато уваги  питанню добробуту моряків, особливо їх психічного стану. Щоб звернути увагу суспільства на це важливе питання морякам пропонується представити свої найкращі фотографії, які показують типовий день у морі, будь то на роботі чи в вільний час. Тема цьогорічного Дня моряка 25 червня - "Добробут моряків" (Seafarers' wellbeing), тому фотографії повинні відображати тематичні хештеги #SupportSeafarersWellbeing і #GoodDayatSea.
    Звертаючись до проблеми добробуту моряків ця кампанія може показати стратегії, спрямовані на боротьбу зі стресом та іншими проблемами, що впливають на психічні умови праці моряків, і зробити наявні засоби більш широко відомими.
Кампанія буде намагатись висвітлювати та демонструвати найкращі практики та належні приклади, але неминуче виявить проблемні області та приклади недоліків.

Детальніше: http://www.imo.org